Warning: include(includes_/_lang_en.php): failed to open stream: No such file or directory in /www/advanced_www/www/noczka.pl/includes_/_lang_chng.php on line 20

Warning: include(): Failed opening 'includes_/_lang_en.php' for inclusion (include_path='.:/chroot/php-5.4/lib/php') in /www/advanced_www/www/noczka.pl/includes_/_lang_chng.php on line 20
oferta | Noczka sp. z o.o.

line
lineSŁOMIN
Al. KRAKOWSKA 111
05-090 RASZYN
przy trasie nr 7
lineTEL / FAX:
22 723 00 29
lineNOCZKA@NOCZKA.PL
 • blacha z posypką ceramiczną
 • dachówka braas
 • dachówka koramic
 • dachówka roben
 • płaska dachówka betonowa
 • płaska dachówka ceramiczna
 • dachówka creaton
 • blacha na dach
 • blacha venecja budmat
770651
o firmie oferta galeria do pobrania kontakt

OFERTA

WIKĘD - Drzwi PCVDrzwi zewnętrzne, tak jak okna i brama garażowa, są kolejnym jeśli nie najbardziej zauważalnym elementem naszego budynku.

 

Zakup drzwi wejściowych nie jest tani, zwłaszcza, że najczęściej połączony jest z innymi kosztownymi zakupami. Poza tym element ten służyć ma Państwu przez długie lata, dlatego wybrane przez Was drzwi powinny spełniać trzy podstawowe wymagania:

 

- być trwałe

- estetyczne

- funkcjonalne

 

W firmie WIKĘD oferujemy Państwu drzwi PVC, drzwi PVC z wypełnieniem drzwiowym lub drzwi stalowe. Każdy z rodzajów dostępny jest w wielu wzorach, a każdy ze wzorów w kilku kolorach. Dzięki tak bogatej ofercie możecie Państwo tak dobrać drzwi, aby Wasz budynek nabrał szyku i elegancji nie rezygnując z trwałości i funkcjonalności i to wszystko za przystępną cenę.

 

 

 • WZORY
 • Drzwi PCV z wypełnieniem

146

147

148

149
150 151

152

153

154

155

694

695

696

697

698

699 

http://www.noczka.pl/obrazki/800/85/produkty_152_20150716_120106_1.jpg

Podstawowe informacje dotyczące używania wypełnienia drzwi

 

Folię ochronną, która jest „przyklejona" po całej powierzchni należy usunąć z wypełnienia drzwi najlepiej natychmiast po założeniu drzwi, najpóźniej jednak do 1 miesiąca.

Wypełnienia drzwiowe należy instalować w wystarczającej odległości od źródeł grzewczych, promienników ciepła i otwartego ognia. Należy także zapobiec oddziaływaniu ostrych, lub twardych przedmiotów na wypełnienie.

 

Przy normalnym użytkowaniu jest zupełnie wystarczające okresowe wymycie wypełnienia, za pomocą szmatki lub gąbki, standardowym środkiem czyszczącym, w żadnym przypadku nie używać do czyszczenia rozpuszczalników i szorstkich środków czyszczących.


Akcesoria konserwujemy powszechnie używanymi środkami czyszczącymi przeznaczonymi do użytego rodzaju materiału.

Na przypadek że wybieramy zaszklone wypełnienie drzwiowe podajemy możliwości zaszklenia.

Wypełnienia drzwiowe są zawsze zaszklone szybą podwójną a to według Państwa wyboru. Możemy sobie określić, czy chcemy zaszklenie przezroczyste lub odwrotnie nieprzezroczyste, więc przeświecające. Czy podoba się Państwu użycie kratek między szybami, lub wolą Państwo specjalne szyby dekoracyjne.

Konserwacja i czyszczenie standardowego zaszklenia jest normalna i taka sama jako mycie okien, więc normalnymi środkami przeznaczonymi do tego celu.

 

Konserwacja szyb witrażowych:

 

Nie używać środków czyszczących zawierających spirytus!

Czyścić wyłącznie szmatką nawilżoną w wodzie na bazie mydła, natychmiast wysuszyć delikatną tkaniną!


Uwaga na uszkodzenia mechaniczne! Taśma ołowiana jest glazurowana, w razie uszkodzenia mechanicznego traci stałość kolorową!

corner
corner